Start ZAJĘCIA DODATKOWE

PostHeaderIcon ZAJĘCIA DODATKOWE

Zajęcia dodatkowe w obiekcie przy ul. Żołnierskiej 39

w 1. półroczu roku szkolnego 2017/2018

Nauczyciel prowadzący

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Numer sali

Małgorzata Adamowicz

zajęcia rozwijające zainteresowania lekkoatletyczne

poniedziałek, środa, piątek

15.30 – 16.30

sala sportowa

Danuta Anaszewicz

zajęcia rozwijające zainteresowania   z języka angielskiego dla uczniów

klasy 7i

czwartek

15.30 – 16.15

203

Angelina Lucero Nunez Cueva de Andruszkiewicz

¡A jugar! dla IV-VI klasy

(zajęcia z języka hiszpańskiego)

czwartek

15.30 – 16.15

sala konferencyjna

Mariusz Bednarski

Piłka ręczna dla uczniów klas IV

wtorek

16.00 – 17.00

sala sportowa

czwartek

Artur Bielski

Konsultacje z matematyki

dla uczniów klas 7.

piątek

8.00-8.45

102

Konsultacje z matematyki dla uczniów

klas 2. i 3. gimnazjum

czwartek

14.35 – 15.20

Marzanna Buszmak

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

dla uczniów klas 7 g, 7h, 7i

czwartek

15.30 – 16.15

206

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

dla uczniów klas 2.

piątek

13.35 – 14.20

206

Zajęcia profilaktyczne dla uczniów programu Erasmus +

piątek

14.30 – 15.30

108

Mirosława Czetyrba-Piszczako

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka ukraińskiego

piątek

15.30 – 16.15

3

Wokalny zespół dziecięcy Suzirjaczko

czwartek

18.00 – 19.30

2

Danuta Czułowska

Koło chemiczne

dla uczniów klas 7g, 7h, 7i

wtorek

15.30-16.15

208

Konsultacje przedmiotowe z chemii

dla uczniów klas

7g, 7h, 7i, 2. i 3. gimnazjum

środa

15.30 – 16.15

Zajęcia przygotowujące

do egzaminu gimnazjalnego z chemii

dla uczniów klas 3. gimnazjum

środa

16.30 – 17.15

Irena Derbin

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z matematyki

czwartek

13.30 – 14.25

101

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

dla uczniów klasy 2Ge

poniedziałek

14.25 – 15.20

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

z matematyki dla uczniów klasy 3Gd

poniedziałek

15.30 – 16.20

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

dla uczniów klasy 3Ga

piątek

15.20 – 16.15

Rękodzieło – po zebraniu grupy

grudzień, luty

---

Ewa Fisahn-Robak

Koło języka niemieckiego

czwartek

13.40 – 14.25

202

Danuta Fuchs

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z języka angielskiego dla uczniów

klasy 2Gd

czwartek

8.00 – 8.45

105

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z języka angielskiego dla uczniów

klasy 3Gd

piątek

8.00 – 8.45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (konsultacje)

środa

14.35 – 15.20

Dorota Gol

Zajęcia rozwijające zainteresowania z geografii

wtorek

14:35 - 15:20

3

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (konsultacje) i przygotowujące do egzaminu z geografii

środa

14.30 – 15.20

Tamara Janicka

Zespół muzyczny

piątek

14.30 – 16.30

201

Anna Kuskowska-Smułka

Koło teatralne

wtorek, piątek

14.20 – 15.20; 15.00 – 16.00

biblioteka

Ewa Lech

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z fizyki przygotowujące do konkursu kuratoryjnego dla uczniów

klas 3Gb,c,d

wtorek

15.30 – 16.15

209

Konsultacje przedmiotowe z fizyki

środa - co 2 tygodnie

14.35 – 16.15

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z fizyki dla klas 3G

środa co 2 tygodnie

14.35 – 16.15

Jarosław Lewalski

Konsultacje przedmiotowe z informatyki oraz zajęć technicznych

poniedziałek

15.30 – 16.15

108/100/205

Mariusz Macutkiewicz

,,Wędrówki muzyczne" - zajęcia kółka gitarowego (kl.4-7)

środa

15.40 – 16.25

14 (obiekt przy ul. Kościuszki)

,,Z komputerem za pan brat" - zajęcia kółka informatycznego (kl.6-7)

piątek

14.00 - 14.45

13 (obiekt przy ul. Kościuszki)

Iwona Maluchnik

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Z j. polskiego dla uczniów klas 7.

poniedziałek

15.30 – 16.15

5

"W świecie teatru i filmu" - zajęcia rozwijające zainteresowania

(po zebraniu grupy)

piątek (raz w miesiącu)

---

Konsultacje przedmiotowe

z języka polskiego

czwartek

14.35 – 15.20

Elżbieta Mika

Zajęcia rozwijające umiejętności

z j. polskiego dla uczniów

klas 3. gimnazjum

środa

14:.35 – 15.20

101

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z j. polskiego

środa

15.30 – 16.15

Krystyna Moszczyńska

Koło plastyczne

środa

14.00 – 15.30

108

Wojciech Orchowski

Zajęcia przygotowujące do konkursu

z historii i wos-u

dla uczniów gimnazjum

wtorek

12.25 – 13.30

4

środa

15.30 – 16.15

Katarzyna Ostaszewska

Wolontariat

wg potrzeb –

– akcyjnie zazwyczaj w weekendy

---

poza szkołą

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania

Raz w miesiącu

w wyznaczony wtorek i środę oraz rekolekcje dwudniowe

w 4 turach

Wtorek

2 spotkania: 17.00 i 18.30

Środa

2 spotkania: 17.00 i 18.30

Na terenie Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka

Przygotowanie przedstawienia bożonarodzeniowego

Do ustalenia po ustaleniu uczestników

Do ustalenia

200

Urszula Skolimowska

Zajęcia przygotowujące do konkursów z języka polskiego

czwartek

14.25 – 15.10

103

Konsultacje nauczycielskie

z języka polskiego

czwartek

13.30 – 14.15

Katarzyna Stępień

zajęcia przygotowujące do egzaminu

i konsultacje z matematyki

dla uczniów klas 3Ge, 3Gf

wtorek

14.35 – 15.20

104

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

i konsultacje z matematyki

dla uczniów klas 2Ga, 2Gd, 4i

środa

14.35 – 15.20

Katarzyna Szymocha-

-Młodzianowska

Zajęcia z piłki siatkowej dla uczennic klas II i III oddziałów gimnazjalnych

wtorek

15.30 – 16.15

sala sportowa

Konstanty Targoński

OSPR - piłka ręczna chłopców klas VI SP.

wtorek

17.00 – 18.30

sala sportowa

OSPR - piłka ręczna chłopców klas VI SP.

czwartek

Piłka ręczna chłopców klas III SP.

piątek

Agnieszka Tomaszewska

Konsultacje przedmiotowe z biologii

wtorek

14.20 – 15.25

207

Grażyna Wiśniewska

Zajęcia rozwijające zainteresowania i umiejętności uczniów - program Erasmus+

piątek

13.30 – 15.00

108

Krzysztof Zawilski

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z j. angielskiego dla klasy 3Ga

środa

13.40 – 14.25

201

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z języka angielskiego dla uczniów

klasy 3Gd

piątek

8.00 – 8.45

203

Anna Zduńczyk

Zajęcia rozwijające zainteresowania

w ramach realizacji projektu Erasmus+ dla wszystkich klas

wtorek

8.00 – 8.45

201

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z języka angielskiego dla uczniów klasy 2Gd

czwartek

8.00 – 8.45

GODŁO NARODOWE

FACEBOOK

Olszty-portal miejski

Licznik odwiedzin
385195