Start sportowe

PostHeaderIcon Konkursy sportowe 2011 - 2012

Zawody Zaięg Organizator Uczestnicy Osiągnięcia

Opiekun

 

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców

Olsztyn

OSiR - Juvenia

3c

IV

K. Targoński

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej dziewcząt

Olsztyn

OSiR - Juvenia

1c, 2c, 3c

II, I

A. Wilczak

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej chłopców

Olsztyn

OSiR - Juvenia

3c

I

K. Targoński

Smocze łodzie

Olsztyn

OSiR - OKSW

II ? III

Open ? 3

Mikst ? 2

M. Bednarski

Drużynowe biegi przełajowe chłopców

Olsztyn

OSiR - Juvenia

II ? III

II

K. Maciejewski

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt

Olsztyn

OSiR - Juvenia

II ? III

III

L. Boraczyńska

Indywidualne biegi dziewcząt

Olsztyn

OSiR - Juvenia

2d,

II, III

L. Boraczyńska

Indywidualne biegi chłopców

Olsztyn

OSiR - Juvenia

3d, 2c

I ? X

K. Maciejewski

Mistrzostwa Rejonu I-go w piłce ręcznej chłopców

Rejon I

SZS

3c

I

K. Targoński

Mistrzostwa Regionu I-go w piłce ręcznej chłopców

Region I

SZS

3c

I

K. Targoński

Mistrzostwa Regionu I-go w piłce ręcznej dziewcząt

Region I

SZS

I ? II

3c

II

A. Wilczak

Smocze łodzie Olsztyn OSiR - OKSW III

Open - I

Mikst - I

M. Bednarski

 

PŁYWACKIE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZCZYTNO 3-4 XII 2011r.

Emil Płachta I miejsce na 100, 200 i 400 dowolnym,

III miejsce na 50 dowolnym,

Kacper Szpojankowski I miejsce na 50, 100 i 200 dowolnym, II miejsce na 400 dowolnym

Daniel Mielnik II miejsce na 200 dowolnym, I miejsce na 50 i 100 grzbietowym,

II miejsce na 200 grzbietowym,

Ada Bortkiewicz II miejsce na 200 dowolnym,

Radosław Sinitchine III miejsce na 200 dowolnym, III miejsce na 100 motylkowym,

II miejsce na 100 dowolnym, II miejsce na 200 motylkowym

Paweł Maciejewski I miejsce na 100 dowolnym, II miejsce na 200 i 400 dowolnym,

Kacper Szmit III miejsce na 200 dowolnym, I miejsce na 100 i 200 grzbietowym,

II miejsce na 50 grzbietowym,

Bartłomiej Koziołek I miejsce na 100 stylem klasycznym,  II miejsce na 100 i 200 klasycznym,

III miejsce na 100 zmiennym,

Maksymilian Wysocki II miejsce na 100 stylem klasycznym, III miejsce na 200 klasycznym,

Bartłomiej Król III miejsce na 100 stylem klasycznym, III miejsce na 200 grzbietowym,

Karolina Klimkowska I miejsce na 50, 100 klasycznym, III miejsce na 400 dowolnym,

Paulina Stachera III miejsce na 50 klasycznym, I miejsce na 200 klasycznym,

II miejsce na 50 grzbietowym, II miejsce na 100 klasycznym,

Alan Chodań I miejsce na 100 i 200 zmiennym, I miejsce na 100 motylkowym,

I miejsce na 200 motylkowym,

Karol Zbutowicz II miejsce na 200 zmiennym, I miejsce na 100 i 200 klasycznym,

I miejsce na 400 dowolnym,

Mateusz Strachota III miejsce na 200 zmiennym, II miejsce na 100 motylkowym,

II miejsce na 50 motylkowym, I miejsce na 100 zmiennym,

Adrianna Adamowicz I miejsce na 50, 100 i 200 grzbietowym,

Urszula Goździejewska I miejsce na 100 grzbietowym, I miejsce na 100 zmiennym,

I miejsce na 100 klasycznym,

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI 14 LATKÓW OLSZTYN 9-11 III 2012r.

Karol Zbutowicz II miejsce na 400 zmiennym, II miejsce na 1500 dowolnym,

III miejsce na 200 klasycznym, II miejsce w sztafecie 4x100 zmiennym,

Alan Chodań II miejsce na 200 stylem motylkowym, III miejsce na 400 stylem zmiennym,

II miejsce w sztafecie 4x100 dowolnym, , II miejsce w sztafecie 4x200 dowolnym,

II miejsce w sztafecie 4x100 zmiennym

Daniel Mielnik II miejsce w sztafecie 4x100 dowolnym, II miejsce w sztafecie 4x200 dowolnym,

II miejsce w sztafecie 4x100 zmiennym,

Kacper Szpojankowski II miejsce w sztafecie 4x100 dowolnym, II miejsce w sztafecie 4x200 dowolnym,

II miejsce w sztafecie 4x100 zmiennym,

LETNIE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO OLSZTYN 21-22 VI 2012r.

Alan Chodań I miejsce na 100 motylkowym, III miejsce na 100 dowolnym, II miejsce na 200 zmiennym,

Karol Zbutowicz II miejsce na 100 motylkowym, II miejsce na 100 klasycznym, I miejsce na 200 klasycznym,

I miejsce na 100 grzbietowym,

Jan Traczewski III miejsce na 100 motylkowym, III miejsce na 100 klasycznym, II miejsce na 100 dowolnym,

Paulina Piętka III miejsce na 100 klasycznym, I miejsce na 200 klasycznym,

Emil Płachta II miejsce na 100 klasycznym, I miejsce na 100 dowolnym, III miejsce na 200 zmiennym,

Ada Adamowicz II miejsce na 200 grzbietowym, II miejsce na 100 grzbietowym,

Daniel Mielnik I miejsce na 200 grzbietowym, III miejsce na 100 grzbietowym,

Kacper Szmit II miejsce na 200 grzbietowym,

Jakub Ruciński III miejsce na 200 grzbietowym,

Ada Bortkiewicz I miejsce na 100 dowolnym, I miejsce na 200 zmiennym,

Paweł Łaguna II miejsce na 200 klasycznym,

Kacper Szpojankowski II miejsce na 100 grzbietowym,

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI CZTERNASTOLATKÓW  SZCZECIN VII 2012r.

Karol Zbutowicz I miejsce na 200m i 400m stylem zmiennym i 200m stylem klasycznym,

III miejsce na 1500m stylem dowolnym indywidualnie oraz w sztafetach 4x200m stylem dowolnym

i 4x100m stylem zmiennym,  III miejsce na 100m stylem klasycznym

Alan Chodań II miejsce  na 200m stylem motylkowym oraz w sztafetach

4x200m stylem dowolnym i 4x100m stylem zmiennym,

Kacper Szpojankowski II miejsce w sztafecie 4x200m stylem dowolnym i 4x100m stylem zmiennym,

Radosław Synitchine II miejsce w sztafecie 4x200m stylem dowolnym,

Daniel Mielnik II miejsce w sztafecie 4x100m stylem zmiennym,

GODŁO NARODOWE

FACEBOOK

Olszty-portal miejski

SPONSOR KLASY KOMP

SPONSOR PRACOWNI KOMPUTEROWEJ

Licznik odwiedzin
358991