Start

PostHeaderIcon Podręczniki

Zestaw podręczników na rok szkolny 2016/2017

znajduje się pod tym linkiem

Informujemy, iż uczniowie klas I i II nie kupują podręczników.

Cały zestaw podręczników zapewnia szkoła.

Podręczniki do klasy III uczniowie nabywają sami.

 

PostHeaderIcon Międzynarodowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Mistrzostwo Olsztyna w Biegach Przełajowych

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zawody Smoczych Łodzi

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO

18 marca 2016 roku odbył się finał

2. Międzygimnazjalnego Konkursu MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO

organizowanego przez

Gimnazjum nr 7 im. I. Krasickiego w Olsztynie,

Gimnazjum nr 15 im. m Zientary-Malewskiej w Olsztynie

oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie.

Jego laureatami zostali:

Marta Bogdańska z Gimnazjum nr 2 w Olsztynie (1. miejsce)
Agnieszka Probola z Gimnazjum nr 2 w Olsztynie (2. miejsce)
Klara Bekier z Gimnazjum nr 7 w Olsztynie (3. miejsce)

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy w przyszłym roku.
Organizatorzy:
Anna Perłowska-Kurian
Agnieszka Jaroszewicz
Marcin Dłuski

 

PostHeaderIcon Wielki Sukces Naszych Pływaków

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 16-LETNICH W GLIWICACH

W Gliwicach  odbyły się w dniach 11-13.03.2016 r Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów 16 letnich. W zawodach startowało 422 zawodników z 128 klubów.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Promocja zdrowia

Szkoła Promująca Zdrowie

 

1 marca w naszym Gimnazjum odbyła się konferencja

pt. ,,W drodze do krajowego certyfikatu?.

Gościliśmy: p. wizytator Annę Zdaniukiewicz, p. wizytator Anetę Dubielewską,

p. wizytatora Łukasza Koguta oraz ponad pięćdziesięciu przedstawicieli szkół,

które realizują program Szkoła Promująca Zdrowie.

Fotorelacja

Więcej…

 

PostHeaderIcon SZCZYPIORNIAK GRA!

W dniach 11-13.12.2015 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VI Memoriale Lecha Stolińskiego w piłce ręcznej młodzików w Tczewie.

Gimnazjum nr 7 w Olsztynie reprezentowali chłopcy z I i II klasy sportowej.

Klasa IIC: Michał Bieluch, Michał Łokuciejewski, Wiktor Domżała, Paweł Pszczółkowski, Sebastian Brozda, Jakub Ostrówka, Przemysław Mosiewicz, Jan Kapłon, Szymon Socha, Bartosz Huk, Konrad Domian, Oliwier Sarnicki, Paweł Kaczmarek i Krystian Drężek.

Klasa IC: Jakub Ałaj, Klaudiusz Leszczyński, Igor Graczyk, Robert Targoński, Wojciech Domalewski, Jakub Kozłowski, Maciej Kozłowski, Maciej Retkiewicz, Paweł Krawczyński, Filip Lewalski, Hubert Sukniewicz, Jakub Markowski, Patryk Wojtkun, Maksymilian Tunkiewicz, Michał Safiejko, Wojciech Łużpiński i Damian Grygoruk.

 

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 7

GODŁO NARODOWE

FACEBOOK

Olszty-portal miejski

SPONSOR KLASY KOMP

SPONSOR PRACOWNI KOMPUTEROWEJ

Licznik odwiedzin
358991