Start

PostHeaderIcon Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Mistrzostwo Olsztyna w Biegach Przełajowych

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zawody Smoczych Łodzi

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO

18 marca 2016 roku odbył się finał

2. Międzygimnazjalnego Konkursu MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO

organizowanego przez

Gimnazjum nr 7 im. I. Krasickiego w Olsztynie,

Gimnazjum nr 15 im. m Zientary-Malewskiej w Olsztynie

oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie.

Jego laureatami zostali:

Marta Bogdańska z Gimnazjum nr 2 w Olsztynie (1. miejsce)
Agnieszka Probola z Gimnazjum nr 2 w Olsztynie (2. miejsce)
Klara Bekier z Gimnazjum nr 7 w Olsztynie (3. miejsce)

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy w przyszłym roku.
Organizatorzy:
Anna Perłowska-Kurian
Agnieszka Jaroszewicz
Marcin Dłuski

 

PostHeaderIcon Wielki Sukces Naszych Pływaków

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 16-LETNICH W GLIWICACH

W Gliwicach  odbyły się w dniach 11-13.03.2016 r Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów 16 letnich. W zawodach startowało 422 zawodników z 128 klubów.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Promocja zdrowia

Szkoła Promująca Zdrowie

 

1 marca w naszym Gimnazjum odbyła się konferencja

pt. ,,W drodze do krajowego certyfikatu?.

Gościliśmy: p. wizytator Annę Zdaniukiewicz, p. wizytator Anetę Dubielewską,

p. wizytatora Łukasza Koguta oraz ponad pięćdziesięciu przedstawicieli szkół,

które realizują program Szkoła Promująca Zdrowie.

Fotorelacja

Więcej…

 

PostHeaderIcon SZCZYPIORNIAK GRA!

W dniach 11-13.12.2015 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VI Memoriale Lecha Stolińskiego w piłce ręcznej młodzików w Tczewie.

Gimnazjum nr 7 w Olsztynie reprezentowali chłopcy z I i II klasy sportowej.

Klasa IIC: Michał Bieluch, Michał Łokuciejewski, Wiktor Domżała, Paweł Pszczółkowski, Sebastian Brozda, Jakub Ostrówka, Przemysław Mosiewicz, Jan Kapłon, Szymon Socha, Bartosz Huk, Konrad Domian, Oliwier Sarnicki, Paweł Kaczmarek i Krystian Drężek.

Klasa IC: Jakub Ałaj, Klaudiusz Leszczyński, Igor Graczyk, Robert Targoński, Wojciech Domalewski, Jakub Kozłowski, Maciej Kozłowski, Maciej Retkiewicz, Paweł Krawczyński, Filip Lewalski, Hubert Sukniewicz, Jakub Markowski, Patryk Wojtkun, Maksymilian Tunkiewicz, Michał Safiejko, Wojciech Łużpiński i Damian Grygoruk.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon GALA SPORTU

We wtorek (8 grudnia) w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie

odbyła się Gala Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego,

na którą przybyli dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz przedstawiciele samorządów.

Gośćmi specjalnymi byli:

wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Wioletta Śląska- Zyśk,

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Grażyna Przasnyska, ,

wiceprezydent Miasta Olsztyna Jarosław Słoma,

dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego Waldemar Buszan.

Więcej…

 

PostHeaderIcon MISTRZOWIE

DRUŻYNOWE  MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ

W PŁYWANIU

SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

OLSZTYN 26.11.2015 R

Dużym sukcesem zakończyła się dla naszych uczniów rywalizacja w Mistrzostwach Województwa Szkół w pływaniu. Reprezentacja liczyła prawie 20 osób uczniów klas II i III.

W klasyfikacji generalnej Mistrzami Województwa zostali chłopy a dziewczynki uplasowały się na II miejscu. Wywalczyliśmy 10 medali ( 7 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe) wygrywając klasyfikację medalową wśród gimnazjalistów.

Medaliści :

  1. Koziejko Bartłomiej     - 50 dowolnym złoto
  2. Sinitchine Zoja          - 50 dowolnym brąz
  3. Wikieł Żaklina            - 50 klasycznym złoto
  4. Stadnyk Michał          - 50 klasycznym złoto
  5. Święcka Julia             - 50 grzbietowym złoto
  6. Oller Krzysztof           - 50 grzbietowym złoto
  7. Chodyna Kinga          - 50 motylkowym  złoto
  8. Śmiarowski Beniamin  - 50 motylkowym brąz
  9. Sztafeta 8x25 dowolnym dziewcząt ? srebro ( Wikieł, Święcka, Żemajtis, Chodyna, Antoniak, Szatkowska, Sinitchine, Karczewska, Mikucka)
  10. Sztafeta 8x25 dowolnym chłopców ? złoto ( Koziejko, Oller, Stadnyk, Śmiarowski, Kuchciński, Budner, Włodyka, Myśler )

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 8

GODŁO NARODOWE

FACEBOOK

Olszty-portal miejski

SPONSOR KLASY KOMP

SPONSOR PRACOWNI KOMPUTEROWEJ

Licznik odwiedzin
354002