Start

PostHeaderIcon SZCZYPIORNIAK GRA!

W dniach 11-13.12.2015 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VI Memoriale Lecha Stolińskiego w piłce ręcznej młodzików w Tczewie.

Gimnazjum nr 7 w Olsztynie reprezentowali chłopcy z I i II klasy sportowej.

Klasa IIC: Michał Bieluch, Michał Łokuciejewski, Wiktor Domżała, Paweł Pszczółkowski, Sebastian Brozda, Jakub Ostrówka, Przemysław Mosiewicz, Jan Kapłon, Szymon Socha, Bartosz Huk, Konrad Domian, Oliwier Sarnicki, Paweł Kaczmarek i Krystian Drężek.

Klasa IC: Jakub Ałaj, Klaudiusz Leszczyński, Igor Graczyk, Robert Targoński, Wojciech Domalewski, Jakub Kozłowski, Maciej Kozłowski, Maciej Retkiewicz, Paweł Krawczyński, Filip Lewalski, Hubert Sukniewicz, Jakub Markowski, Patryk Wojtkun, Maksymilian Tunkiewicz, Michał Safiejko, Wojciech Łużpiński i Damian Grygoruk.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon GALA SPORTU

We wtorek (8 grudnia) w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie

odbyła się Gala Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego,

na którą przybyli dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz przedstawiciele samorządów.

Gośćmi specjalnymi byli:

wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Wioletta Śląska- Zyśk,

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Grażyna Przasnyska, ,

wiceprezydent Miasta Olsztyna Jarosław Słoma,

dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego Waldemar Buszan.

Więcej…

 

PostHeaderIcon MISTRZOWIE

DRUŻYNOWE  MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ

W PŁYWANIU

SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

OLSZTYN 26.11.2015 R

Dużym sukcesem zakończyła się dla naszych uczniów rywalizacja w Mistrzostwach Województwa Szkół w pływaniu. Reprezentacja liczyła prawie 20 osób uczniów klas II i III.

W klasyfikacji generalnej Mistrzami Województwa zostali chłopy a dziewczynki uplasowały się na II miejscu. Wywalczyliśmy 10 medali ( 7 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe) wygrywając klasyfikację medalową wśród gimnazjalistów.

Medaliści :

  1. Koziejko Bartłomiej     - 50 dowolnym złoto
  2. Sinitchine Zoja          - 50 dowolnym brąz
  3. Wikieł Żaklina            - 50 klasycznym złoto
  4. Stadnyk Michał          - 50 klasycznym złoto
  5. Święcka Julia             - 50 grzbietowym złoto
  6. Oller Krzysztof           - 50 grzbietowym złoto
  7. Chodyna Kinga          - 50 motylkowym  złoto
  8. Śmiarowski Beniamin  - 50 motylkowym brąz
  9. Sztafeta 8x25 dowolnym dziewcząt ? srebro ( Wikieł, Święcka, Żemajtis, Chodyna, Antoniak, Szatkowska, Sinitchine, Karczewska, Mikucka)
  10. Sztafeta 8x25 dowolnym chłopców ? złoto ( Koziejko, Oller, Stadnyk, Śmiarowski, Kuchciński, Budner, Włodyka, Myśler )

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 

PostHeaderIcon Nasze lekkoatletki nie zwalniają tempa!!!

 

Złoty medal przywożą z Wojewódzkich Przełajowych Biegów Sztafetowych SZS reprezentantki naszego gimnazjum!!!

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie z Mistrzami!

W dniu 29 października w Gimnazjum nr 7 w Olsztynie odbyło się spotkanie z mistrzami lekkoatletyki - Karolem Zalewskim, Kacprem Kozłowskim i jego trenerem Zbigniewem Kozłowskim. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z klas sportowych z nauczycielami oraz pani dyrektor Elżbieta Górka.

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…

<< pierwsza < poprzednia 21 22 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 22

GODŁO NARODOWE

FACEBOOK

Olszty-portal miejski

Licznik odwiedzin
397964