Start Festyn letni

PostHeaderIcon Rodzinny Festyn Letni

Tradycją naszej Siódemki jest organizowanie festynu z okazji Dnia Dziecka. W tym roku 1 czerwca bawiliśmy się pod hasłem: Czas na zdrowie. Wybór tematyki nie był przypadkowy, bowiem  ubiegamy się o uzyskanie krajowego certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie. Przedstawiciele wszystkich klas mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności plastyczne, muzyczne i recytatorskie. Przygotowane przez zespoły przestrzenne piramidy żywieniowe były imponujące, również zaprezentowane piosenki i utwory poetyckie o tematyce zdrowotnej wzbudziły duże zainteresowanie widowni. W stołówce szkolnej przygotowano zdrowe kanapki i przekąski na drugie śniadanie dla ucznia gimnazjum. Tradycyjnie już wiele emocji wywołała rywalizacja w konkursach sportowych Rambit. Festyn zakończył mecz piłki siatkowej Nauczyciele : Uczniowie. Po zaciętej walce rezultatem 2:1 zwyciężyła drużyna gimnazjalistów. Za rok rewanż!!!