PostHeaderIcon DZIEŃ TALENTÓW

FOTORELACJA Z DNIA WIOSNY 21.03.2019

Talenty są wśród nas!

21 marca był dla nas niezapomnianym dniem. Z okazji pierwszego dnia wiosny zorganizowaliśmy DZIEŃ TALENTÓW. Wszystkie klasy miały się zaprezentować w wybrany sposób, ujawniając swoje różnorodne talenty. Były występy indywidualne i grupowe, prezentowano się muzycznie, tanecznie, plastycznie. Wśród uczestników znaleźli się także inni wykonawcy: iluzjonista, znawca różnych marek samochodów, mistrz origami czy fani kostki Rubika. Zabawa była wyśmienita, wszyscy z zapartym tchem podziwiali prezentujących się artystów, których w dowcipny sposób zapraszały na scenę dwie dziewczynki z klasy 3GB, profesjonalnie prowadzące całą imprezę. Wśród nagrodzonych indywidualnie znaleźli się: Nadia Surus z IVi, Julia Kornaś z VIIf, Antoni Górny i Szymon Ziółkowski z Vi oraz Oskar Bednarski z IVi,  natomiast grupowo zwyciężyła klasa IIIgb, II miejsce zdobyła Vi a tuż za nią była IVi. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wybrać najlepszych, jednak po mistrzowsku poradziło sobie z tym zadaniem. W trakcie imprezy został również rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy lapbook poświęcony pasjom i zainteresowaniom. Najpiękniejsze lapbooki wykonali uczniowie klasy IVi: Hubert Młodziejewski, Nadia Surus, Magdalena Szymczyk i Julia Wachuła, którzy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Wszystkie prace w formie lapbooków można podziwiać na wystawie, która znajduje się na parterze. Gratulujemy wszystkim osobom nagrodzonym i wyróżnionym. Dzień ten był pełen radości, pasji i kolorów wiosny. Koniecznie musimy powtórzyć imprezę za rok, aby znowu odkryć ukryte talenty naszych uczniów.

Iwona Maluchnik

Poprawiony ( poniedziałek, 25 marca 2019 18:43 )