Start

PostHeaderIcon MIKOŁAJ - 2018

Odwiedziny św. Mikołaja

6 grudnia do naszej szkoły przybył oczekiwany i wymarzony przez wszystkich gość - św. Mikołaj. Wraz ze swoimi pomocnikami odwiedził każdą klasę i obdarował słodyczami grzeczne dzieci. Dla chętnych, którzy zaśpiewali wybraną kolędę, miał nagrodę specjalną . W związku z tym, że śmiałków było wielu, już teraz mogliśmy poczuć świąteczny klimat, nucąc  z nimi  kolędy te tradycyjne, znane oraz oryginalne, w różnych językach. Święty Mikołaj nie zapomniał też o dorosłych - nauczycielach, paniach z obsługi i administracji, panu konserwatorze - dotarł do każdego.  Dodatkowym  prezentem było zwolnienie z odpytywania. Otrzymali go ci, którzy wzięli udział w akcji "Wszyscy jesteśmy św. Mikołajami" i tego dnia nałożyli mikołajkowy atrybut - czapeczkę. Każda osoba w naszej szkole została obdarowana, z czego wynika, że wszyscy w tym roku musieliśmy być wyjątkowo grzeczni ;-)
To był bardzo sympatyczny i pogodny dzień, który zapowiedział nadchodzący świąteczny czas.
Elżbieta Mika - opiekunka Samorządu Uczniowskiego w biekcie 2.

GODŁO NARODOWE

FACEBOOK

Olszty-portal miejski

Licznik odwiedzin
403279