PostHeaderIcon Pływackie zmagania pierwszoklasistów

Pływackie zmagania pierwszoklasistów

o Puchar Dyrektora

Gimnazjum nr 7 im. Ignacego Krasickiego w Olsztynie

W czwartek, 25 maja 2017r., w olsztyńskiej Aquasferze odbyły się mistrzostwa klas pierwszych w pływaniu. W zawodach wzięło udział pięćdziesięciu pięciu zawodników naszej szkoły. Startowali w konkurencjach indywidualnych (styl dowolny, grzbietowy i klasyczny) oraz w sztafecie, która była ukoronowaniem pływackich zmagań. Puchar Dyrektora Gimnazjum wywalczyła klasa IC, która wyprzedziła klasę IB. Na najniższym stopniu podium, po emocjonującym finiszu, stanęła klasa IA.

Medale i czekoladowe łakocie - ufundowała Rada Osiedla Kormoran i Rada Rodziców, którym serdecznie dziękujemy!

Mistrzostwa zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego (Beatę Adamowicz, Katarzynę  Szymochę – Młodzianowską i Mariusza Bednarskiego. Znakomicie w roli sędziów sprawdzili się uczniowie klas lekkoatletycznych (IIB i IIIC).