PostHeaderIcon XIV Niepodległościowy Bieg Przełajowy

9 listopada 2013 roku, przy gospodarstwie agroturystycznym w Redykajnach odbył się XIV Niepodległościowy Bieg Przełajowy. W imprezie uczestniczyło kilkudziesięciu amatorów biegania. Nie mogło także zabraknąć naszych uczniów, pod opieką p. Beaty Adamowicz i czujnym okiem p. Dyrektor :) Tomek Bartnicki zajął I miejsce, Karolina Goszczycka  II miejsce a Kinga Grabowska i Kasia Przybyszewska III miejsce. Ponadto startowali jeszcze Kornelija Ogorodnik, Gosia Prusińska, Oliwia Mazurkiewicz, Wiktoria Szerszeniewska, Wiktoria Reddig, Weronika Orłowska, Adam Kuchciński. Każdy z uczestników biegu otrzymał drobny słodki poczęstunek, zaś zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych otrzymali pamiątkowe medale.

GRATULACJE!!!

BIP SZKOŁY